Zajęcia stacjonarne

Dzięki zajęciom Akademii Szpilek: poprawisz postawę i sylwetkę, wykorzystasz szpilkowe triki modelek, zgłębisz tajniki chodzenia na obcasach oraz zadbasz o komfort i zdrowie stóp. Zainwestuj w swoją kobiecość!

Zajęcia indywidualne

od 299zł

Zajęcia grupowe

od 149zł

Zajęcia dla modelek

od 149zł

Zajęcia online

W zajęciach Akademii Szpilek możesz brać udział z każdego miejsca na Ziemii! Zainwestuj w swoją kobiecość i weź udział w zajęciach online!

Zajęcia indywidualne

od 149zł

Zajęcia grupowe

od 79zł

Kursy video

Chcesz nauczyć się chodzić w szpilkach z gracją i pewnością siebie? Naukę możesz zacząć już za kilka chwil ponieważ kurs Akademii Szpilek dostępny jest od ręki na każdym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej.

KURS CHODZENIA
W SZPILKACH

Kompleksowy kurs w formie lekcji video

Masz już dostęp? Zaloguj się

Eventy

Akademia Szpilek to nie tylko nauka! Dzięki eventom, które organizujemy stworzysz świetną okazję do integracji zarówno dla pracowników jak i w gronie koleżanek!

Eventy kobiece

od 159zł

Eventy dla firm

od 159zł

Personal Shoe Shopper

Masz problem z wyborem szpilek?

Wybierz się na zakupy z ekspertką!

Pomogę Ci wybrać buty idealne dla Ciebie. Zyskasz nie tylko świetne szpilki ale wiele cennych wskazówek ode mnie, które z pewnością wykorzystasz w przyszłości.

Akcesoria

Akcesoria, które ułatwiają poruszanie się na szpilkach każdego dnia!

Niezbędnik szpilkowy
Basic

69zł

Niezbędnik szpilkowy
Premium

129zł

Niezbędnik szpilkowy
Bestseller

229zł 199zł

Voucher upominkowy

Szukasz pomysłu na prezent?

Szpilkowe zajęcia to idealny pomysł!

Voucher upominkowy to świetny prezent dla bliskiej Ci kobiety, który pozwoli jej nie tylko zadbać o swoje nogi ale rozbudzi jej kobiecość i wzmocni jej pewność siebie.

Ebook

Ebook "Boskie stopy!"

Poradnik w formie ebooka, który pomoże Ci zadbać o swoje stopy i sprawić by Twoje nogi perfekcyjnie prezentowały się w szpilkach!