FAQ

Jak długo trwają zajęcia?

Jedna lekcja grupowa i online to 50 minut. Lekcja indywidualna to 60 minut. Możemy się umawiać indywidualnie na dłuższe zajęcia lub kilka lekcji pod rząd. Event firmowy (oraz dla zorganizowanej grupy) trwa 2,5 godziny.

Ile lekcji potrzeba, aby nauczyć się chodzić na szpilkach?

Dla każdej Kursantki oceniam to według jej możliwości, potrzeb i oczekiwań. Z doświadczenia sugeruję minimum 3 lekcję. Zwykle 5 lekcji daje ogromną poprawę.

Jaki jest program zajęć?

Zaczynamy od części teoretycznej – jak dobrze wybrać buty, sposoby na wygodne szpilki, zagrożenia związane ze szpilkami, różne sposoby chodzenia i wiele innych. Następnie koncentrujemy się na postawie ciała i koordynacji ruchów oraz ćwiczeniach, które są wskazane przy chodzeniu na obcasach. W trakcie dzielę się z Wami wieloma trikami z modelingu oraz praktycznymi poradami z doświadczenia. Najważniejsza jest cześć praktyczna, czyli ćwiczenia wprowadzające przy lustrach i muzyce oraz przede wszystkim trening chodzenia i innych umiejętności – zatrzymania, obroty, wchodzenie po schodach, wsiadanie do samochodu i wiele, wiele innych.

Dla kogo są lekcje chodzenia na szpilkach?

Dla każdej kobiety. Początkująca nauczy się wszystkiego od podstaw. Doświadczona rozwinie swoje umiejętności i zadba o zdrowie. Kobieta biznesu zdobędzie umiejętności potrzebne w pracy. Każda kobieta poczuje się pewnie, sexy i świetnie spędzi czas.

W jakim wieku są Kursantki?

Absolutnie w każdym. Nie ma żadnych ograniczeń. Wszystkie niezależnie od wieku chcemy się czuć kobieco. Uczyłam dziewczynę 14-letnią (pozdrawiam Aniu!), jej Mamę i Babcię.

Gdzie się odbywają zajęcia?

W magicznym miejscu ukrytym w hotelu Hilton w Warszawie. Na indywidualne życzenie oraz dla zorganizowanych grup mogę przeprowadzić zajęcia w dowolnym mieście i miejscu za zwrotem kosztów dojazdu.

Co zabrać ze sobą?

Szpilki 😉 Najlepiej kilka par. Takie na wielkie wyjście. Te, w których chodzisz na co dzień. Także te na koturnie czy grubym słupku.

Co jeśli nie mam szpilek?

Mam wiele różnych butów przeznaczonych do szkolenia, więc na pewno dobierzemy odpowiednie dla Ciebie. Nie kupuj szpilek przed Kursem. Po zajęciach wybierzesz lepiej – świadomie, na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia.

Czy można dostać fakturę?

Tak. Proszę o informację przy zgłoszeniu.

Czy zajęcia można zorganizować jako event dla firmy?

Jak najbardziej. Szkolenie szpilkowe jest świetnym eventem firmowym. To nie tylko zdobycie umiejętności autoprezentacji, ale też doskonała integracja w kobiecym gronie. Event może się odbyć zarówno u mnie, jak i w siedzibie firmy – przywożę wówczas lustra i wszystkie potrzebne akcesoria. Kurs sprawdza się także jako element wyjazdów firmowych. Organizowałam szkolenie dla wielu firm i mam wiele zadowolonych klientek.

Czy mogę zorganizować prywatne zajęcia dla własnej grupy?

Tak, organizuje eventy zamknięte dla zorganizowanych grup. Mogą się odbyć u mnie, jak i w wybranym przez Was miejscu. Grupa może liczyć od kilku do kilkunastu kobiet. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Zupełnie nie potrafię chodzić na szpilkach. Czy mogę zacząć od zera?

Tak, nawet tym lepiej, bo poznasz prawidłową technikę od podstaw pod moim okiem i unikniesz wielu błędów. Chodzenie w szpilkach jest umiejętnością nabytą a trening czyni mistrza.

Dobrze chodzę na szpilkach. Czy czegoś się jeszcze nauczę?

Każdy, niezależnie od umiejętności, potrzebuje czasem zewnętrznej oceny i rady. Dlatego zawodowi sportowcy mają trenerów a doświadczeni managerowie mentorów. Nawet jeśli rewelacyjnie chodzisz na szpilkach, sprawdź, czy nie szkodzisz tym swojemu zdrowiu. Na zajęciach poznasz wiele sposobów, jak dobrze wybrać szpilki oraz jak przygotowywać ciało do ich noszenia poprzez ćwiczenia; także jak kompensować skutki długiego chodzenia na obcasach. Ponadto poznasz triki modelek, które przeniosą Cię na level master. Zdobędziesz też inne kobiece umiejętności, które warto rozwijać, aby czuć się kobieco także bez szpilek.

Czy jest możliwość zajęć indywidualnych?

Tak, prowadzę lekcje indywidualne. Sprawdzają się zarówno dla Pań nieśmiałych, jak i chcących, abym mogła im poświęcić całą uwagę.

Mam problemy zdrowotne. Czy mogę chodzić na szpilkach?

Zależy, jakiego rodzaju jest to problem, ale z doświadczenia w większości przypadków odpowiedź jest tak, pod warunkiem że dobrze się za to zabierzemy. Jeśli podczas pierwszych zajęć stwierdzę, iż Twój problem jest poważny, skieruję Cię do odpowiedniego specjalisty.

Bolą mnie nogi w szpilkach. Da się na to zaradzić?

Oczywiście. Znam wiele sprawdzonych sposobów, aby stopy nie bolały. Dziele się nimi z Wami na zajęciach i dla każdej Uczestniczki dobieram indywidualnie najlepsze rozwiązania dla niej. Dla Ciebie także dobiorę.

Czy uzyskam u Ciebie porady podologiczne i treningowe?

Wstępne tak. W razie potrzeby umówię Cię z moją przyjaciółką podologiem, z którą współpracuję. Podobnie mogę Cię skontaktować z moją przyjaciółką trenerką fitness, jeśli chcesz regularnie trenować.

Czy są możliwe zniżki?

Tak. Na im więcej lekcji się zapiszesz, tym większą będziesz mieć zniżkę. Otrzymasz zniżkę także jeśli zapiszesz się na zajęcia razem z koleżanką.

Po ilu godzinach nauki będę umiała dobrze chodzić na szpilkach?

To zależy od Ciebie. Każda z nas jest inna. Zazwyczaj w ciągu 3-5 lekcji większość Pań jest w stanie opanować podstawy. Niektórym Uczestniczkom to wystarcza, inne chcą więcej. Ze szpilkami jest jak z innymi umiejętnościami – można nauczyć się utrzymywać na wodzie w godzinę, ale to nie pozwala przepłynąć jeziora. Każda z nas wie, czy czuje się na szpilkach pewnie.

Ile kobiet bierze udział w zajęciach?

W zajęciach grupowych od kilku do kilkunastu kobiet w jednym terminie. W zajęciach indywidualnych tylko jedna Kursantka.

Czy na każdej lekcji jest taki sam program?

Każda lekcja jest dopasowana do Uczestniczek. Każdej Kursantce zlecam inne ćwiczenia pod moim okiem w trakcie zajęć. Dobieram grupy według zaawansowania i potrzeb Uczestniczek.

Co jeśli zdecyduję się zapisać na warsztaty grupowe w trakcie ich trwania?

Prowadzę kilka grup jednocześnie, więc dołączę Cię do najbliższej Twoim możliwościom i oczekiwaniom. Dla każdej Uczestniczki prowadzę indywidualną kartę, na podstawie której dobieram ćwiczenia domowe oraz indywidualne ćwiczenia na zajęciach, nawet jeśli dołączysz do innej grupy. Podobnie jak na zajęciach fitness czy Kursie tańca, program zajęć jest tak przygotowany, aby dawać możliwość rozwoju dla każdej z Uczestniczek. Trzymając się tej analogii, moje Kursy indywidualne to jak trening z trenerem personalnym.

Nie uważasz, że definiowanie kobiety przez wygląd jest szowinistyczne?

Każdy ma prawo do własnych poglądów. Ja, podobnie jak wiele kobiet, które znam, po prostu uwielbiam się czuć kobieco a szpilki bardzo mi w tym pomagają. Wieki naszej kultury potwierdzają, że buty na obcasie były i są archetypicznym atrybutem kobiety. Po szczegóły odsyłam na mojego bloga.

Czy można się z Tobą umówić na zakupy butów?

Tak. W ramach usługi Personal Shoe Shopper towarzyszę Ci w zakupach i pomagam wybrać szpilki zarówno pasujące do stylizacji, jak i odpowiednio dobrane do Twoich stóp, przez co wygodne i zdrowe.

Czy można dzięki Tobie uzyskać zniżki na zakup butów?

Tak. Współpracuje z kilkoma markami i Uczestniczki mogą skorzystać z moich rabatów.

Kontakt

    Wykonanie: ForPage.pl