Beata CharkiewiczBeata Charkiewicz

Trenerka kobiecości. Instruktorka pewności siebie i gracji w szpilkach.  

Z doświadczenia modelka, z wykształcenia psycholog, od zawsze high heels lover. 

Pomysłodawczyni Akademii Szpilek. Pomaga kobietom budzić i rozwijać kobiecość.

Znana na Instagramie jako @psycholog_na_szpilkach

Psycholog. Od zawsze chciałam pomagać innym, dlatego zdecydowałam się zdobyć dyplom psychologa. Wiedzę zdobytą na studiach wykorzystuje do wspierania kobiet, które czują potrzebę zmian. Stosuję narzędzia oparte na coachingu i psychologii pozytywnej, w szczególności budowania pewności siebie i samoakceptacji, stosując kwestionarusze psychologiczne.

Uważam i mogę to potwierdzić z autopsji,    że pewność siebie jest czymś, co budujemy    i podtrzymujemy a nie czymś z czym się rodzimy. Kiedyś byłam bardzo nieśmiałą        i niepewną siebie dziewczyną, teraz pomagam kobietom poprzez swoje doświadczenie i sprawdzone metody obudzić drzemiącą w nich kobiecość , wspieram je w tym, by doceniły siebie i uwierzyły, że mają wszystko, by móc realizować własne cele i pragnienia. Inspirowanie do zmiany                 i wspieranie w rozwoju to moja misja. 

Modelka. Od wielu lat praktykuję profesjonalne poruszanie się na szpilkach. Jako wysoka nastolatka szpilek unikałam jak ognia – czułam się w nich za wysoka i niezgrabna.

Z czasem zaczęłam pracować jako modelka, więc musiałam opanować szpilki do perfekcji.

Wielogodzinne pokazy czy długie pozowanie na ekstremalnie wysokich obcasach stały się moją codziennością. Chodziłam po wybiegach dla takich marek jak Triumph, Kazar, Guess i wielu innych. Gdy opanowałam odpowiednią technikę, zakochałam się w szpilkach. Chętnie podzielę się z Toba moją wiedzą, doświadczeniem i pasją do szpilek.

Pomogę Ci odkryć Twoją wewnętrzną siłę, która będzie widoczna nie tylko w sposobie poruszania się na obcasach.

obcasach.

High Heels Lovers. Przekonałam się, że szpilki to coś więcej niż koncentracja na swojej powierzchowności.

Chcesz umówić się na konsultację, dowiedzieć się więcej o Kursach i oferowanych usługach?

Chcesz podjąć współpracę w zakresie organizacji dedykowanych warsztatów, wyjazdów integracyjnych lub wystąpień publicznych?

Napisz do mnie !

 

beata@akademiaszpilek.pl