Beata CharkiewiczBeata Charkiewicz

Trenerka pewności siebie i gracji w szpilkach.  
Z doświadczenia modelka, z wykształcenia psycholog, od zawsze high heels lover. 
Pomysłodawczyni Akademii Szpilek. Pomaga kobietom budzić i rozwijać kobiecość.
Znana na Instagramie jako @psycholog_na_szpilkach

Psycholog

 
Od zawsze chciałam pomagać innym, dlatego zdecydowałam się zdobyć dyplom psychologa w 2016 roku. 
Wiedzę zdobytą na studiach wykorzystuje do wspierania kobiet, które czują potrzebę zmian. Stosuję narzędzia oparte na coachingu i psychologii pozytywnej, w szczególności budowania pewności siebie i samoakceptacji, stosując kwestionarusze psychologiczne.

Modelka

 
Od wielu lat praktykuję profesjonalne poruszanie się na szpilkach. Jako wysoka nastolatka szpilek unikałam jak ognia – czułam się w nich za wysoka i niezgrabna.
Z czasem zaczęłam pracować jako modelka, więc musiałam opanować szpilki do perfekcji.
Wielogodzinne pokazy czy długie pozowanie na ekstremalnie wysokich obcasach stały się moją codziennością. Chodziłam po wybiegach dla takich marek jak Triumph, Kazar, Guess i wielu innych.
Chętnie podzielę się z Toba moją wiedzą, doświadczeniem i pasją do szpilek.

obcasach.

#highheelslover

 
Od wielu lat jestem zakochana w tym, jak szpilki potrafią zmienić naszą postawę, naszą chód, nawet naszą pewność siebie. Ale zrozumiałam, że nie każda kobieta czuje się komfortowo w tych wysokich obcasach. 
Wysokie obcasy to nie tylko buty. To moja definicja pewności siebie, stylu i elegancji. Od zawsze fascynowały mnie te eleganckie i wyrafinowane buty, które nie tylko dodają wzrostu, ale także potrafią zmienić moje podejście do życia.
Uczę kobiet chodzić w szpilkach nie tylko po to, by wyglądały pięknie, ale także po to, by poczuły się pewnie i komfortowo. 

 

Chcesz umówić się na konsultację, dowiedzieć się więcej o Kursach i oferowanych usługach?

Chcesz podjąć współpracę w zakresie organizacji dedykowanych warsztatów, wyjazdów integracyjnych lub wystąpień publicznych?

Napisz do mnie !

 

beata@akademiaszpilek.pl